mountauin sized

Корпоративна відповідальність

Корпоративна соціальна відповідальність є невід'ємною частиною культури VB PARTNERS, яка грає вирішальне значення для успіху компанії і наших клієнтів.

Виконуючи юридичну роботу на умовах pro bono, наша компанія надає юридичні послуги та консультації соціально незахищеним групам суспільства.

Ми віримо у взаємодоповнюючий зв'язок теоретичних знань права і практичного досвіду. На наш погляд, сучасна юридична освіта повинна максимально відповідати реальним потребам ринку в юридичних послугах і ретельно тестуватися на практиці. VB PARTNERS постійно шукає нові можливості допомогти талановитої молоді разпочати свій шлях та поліпшити свої професійні навички.

Саме тому ми підтримуємо і самостійно ініціюємо цілий ряд освітніх програм для студентів юридичних спеціальностей, в ході яких ми активно ділимося з молодими юристами своїми знаннями та експертизою:

  • компанія на щорічній основі надає фінансову підтримку Лізі Студентів АПУ;
  • в рамках організаційної підтримки Ліги, ініціюються зустрічі з провідними українськими юристами, політиками та бізнесменами, проводяться майстер-класи, правничі школи і т.д.;
  • за ініціативи та фінансової підтримки адвоката Дениса Бугая кожен студент юридичного факультету має можливість прийняти участь в щорічному конкурсі для студентів-правників. До участі в конкурсі приймаються наукові та публіцистичні роботи з питань державного управління. Вже 4 роки поспіль автори найкращих робіт отримують премію Дениса Бугая.

Ми також ділимося практичними юридичними навичками шляхом надання можливості стажування в рамках юридичної компанії VB PARTNERS.

Наші проекти
  • Представництво інтересів приватної особи в судовому спорі з ПАТ "Родовід Банк"

  • Представництво інтересів приватної особи в судовому спорі з ПАТ "Банк Форум"

  • Стягнення заборгованості з нерезидента України за договором поруки

  • Представництво інтересів приватного клієнта в судових спорах з Swedbank

Визнання:

bl-logo-dana 2 3 large 2 9 LOGO ULF 2016