mountauin sized

16.11.2015
Кримінальне право та процес: розмова про реформи та практику

13 листопада 2015 року відбулась ІІ Всеукраїнська конференція з кримінального права та процесу, що зібрала більше сотні представників різних сторін кримінального процесу – адвокатів, прокурорів та суддів.

Реформа правоохоронних органів та органів прокуратури, внесення змін до профільного законодавства та підведення підсумків року реформ – про все це можна було почути та поговорити на цьому масштабному заході.

Організатором виступила Асоціація правників України, яка з такої нагоди запросила до обговорень адвокатів-лідерів кримінальної практики. Одним зі спікерів виступив партнер VB PARTNERS, Денис Бугай із докладом на тему: «Професійні права та гарантії адвокатів. Очікування від зміни профільного закону».

Виступаючи також на відкритті конференції, він висловив стурбованість повільними темпами проведення реформ, однак підтвердив намір спільноти працювати у цьому напрямі і надалі. «Чи є реальна змагальність у наших судах? Наша прокуратура не корумпована? Суди справедливі та незалежні від впливу? Ми віримо у виправдувальні вироки? Безумовно – ні. Але ми не покинемо спроби змінити стан справ на краще. Слабкі в адвокати не йдуть! Нам ще трішки часу для гуртуванням, і ми проб’ємо цю стіну!», - переконаний Денис Бугай.

Закінчилася конференція у обговоренні спірних питань під час дискусії та обговорення довгоочікуваних змін кримінальної юстиції.

Визнання:

bl-logo-dana 2 3 large 2 9 LOGO ULF 2016