mountauin sized

02.12.2015
Партнер VB PARTNERS провів лекцію курсу правничої майстерності для студентів –майбутніх юристів

01 грудня у Червоному корпусі КНУ ім. Тараса Шевченка в рамках «Курсу правничої майстерності» пройшла відкрита лекція для студентів КНУ одного з найвідоміших юристів України, Президента Асоціації правників України, адвоката, партнера VB PARTNERS – Дениса Бугая.

Пан Бугай ознайомив майбутніх правників з практичними тонкощами юридичної професії, вибору майбутнього місця роботи, побудови кар’єри юриста в цілому.

«Я дякую організаторам за прекрасну ініціативу і можливість свого внеску у розвиток молодого покоління юристів, які, ми впевнені, стануть висококласними професіоналами» – словами подяки закінчив свій виступ Денис Бугай.

Нагадаємо, що «Курс правничої майстерності» - 2х місячна програма для студентів 3-4 курсів та магістратури юридичного факультету КНУ, яка дає можливість поспілкуватися із провідними фахівцями у галузі права та власниками юридичних компаній, отримати важливі поради щодо складання резюме, проходження співбесід, вибору сфери правої діяльності, ознайомитися із основами юридичного маркетингу, очікуваннями роботодавців від молодих правників, тощо.

Визнання:

bl-logo-dana 2 3 large 2 9 LOGO ULF 2016