mountauin sized

18.12.2015
Директор з розвитку бізнесу Анна Монахова увійшла до рейтингу 25 провідних фахівців з просування юридичного бізнесу в Україні

Традиційно на початку грудня видання «Юридична практика» оголосило результати Всеукраїнського дослідницького проекту «Рейтинг провідних фахівців просування юридичного бізнесу».

Директор з розвитку бізнесу компанії VB PARTNERS, Aнна Монахова увійшла в топ 25 провідних фахівців даної сфери.

«Дане визнання дуже важливо для мене, особливо як для початківця-професіонала своєї справи. За 2015 рік було реалізовано низку задумів і планів. Але ми не зупиняємося на досягнутому.

Кожне досягнення - це спільна продуктивна робота всієї команди! Тому щиро дякую всім колегам по VB PARTNERS. Також, вдячна керівництву за безліч можливостей, що надаються, цікавих проектів і напрямів, в тому числі для постійного особистого розвитку» - прокоментувала нагородження Aнна Монахова.

Нагадаємо, рейтинг провідних фахівців з просування юридичного бізнесу - це незалежне дослідження фахівців у сфері маркетингу, зв'язків з громадськістю та розвитку бізнесу юридичних компаній України, і є інструментом оцінки професіоналізму та репутації фахівців цієї галузі в Україні. Учасники рейтингу - досвідчені фахівці з розвитку бізнесу юридичних компаній, а також фахівці у окремих елементах діяльності, які досягли високих показників на момент проведення рейтингу.

Визнання:

bl-logo-dana 2 3 large 2 9 LOGO ULF 2016