mountauin sized

04.04.2017
Майстер-клас від Дениса Бугая на освітній програмі для юристів «Школа реальної юриспруденції»

1-4 квітня 2017 року стартувала масштабна освітня програма «Школа реальної юриспруденції». Платформа зібрала понад 150 учасників - студентів і молодих юристів-практиків, метою яких було дізнатися про нові перспективні напрямки на ринку, секрети ефективного юридичного маркетингу, реалії роботи юриста в правоохоронних, судових органах України, в адвокатурі та нотаріаті.

4 інтенсивних дня курсу, були насичені майстер-класами та воркшопами від ТОП-10 юристів України. Серед них - Денис Бугай, адвокат, партнер VB PARTNERS, провідний фахівець країни в галузі кримінального права, президент АПУ.

Лекція Дениса Бугая була присвячена темі створення та просування особистого бренду без PR-консультантів в умовах сучасного юридичного ринку.

Протягом майже двох годин, адвокат ділився з учасниками секретами створення успішного юридичного бізнесу, розповів з чого почати своє «створення», як зробити, щоб улюблена справа не тільки приносила задоволення, але й просувала тебе в колі твоїх колег і клієнтів.

«Сучасний світ вибирає не фірму, а юриста. Це новий тренд, що диктується ринком. Ми стали дивитися на людину, як на бренд. Розвиток персонального «Я» важливий, як для консультанта з юридичної компанії, так і для юриста - інхаусу. Вашим роботодавцям, потенційним і нинішнім клієнтам дуже важливо, щоб ви були не тільки професіоналом, а й визнаним, відомий «брендом», - зауважив у своєму виступі Денис Бугай.

В рамках програми з лекціями також виступали представники державної влади, народні депутати, заслужені юристи України, кращі експерти в сфері юридичної маркетингу.

Визнання:

bl-logo-dana 2 3 large 2 9 LOGO ULF 2016