mountauin sized

03.04.2017
Денис Бугай спікер ключової сесії Щорічного форуму розвитку ринку юридичних послуг

31 березня пройшла наймасштабніша юридична подія року - ХІІI форум «Розвиток ринку юридичних послуг в Україні», організований АПУ.

Захід традиційно зібрав «китів» юридичного бізнесу для обговорення актуальних трендів юридичної професії та відвертої розмови про законодавство, бізнес та стан ринку.

Денис Бугай, партнер VB PARTNERS виступив зі спеціальною доповіддю в одній з основних сесій: "Ключові теми року - про що говорять всі навколо", яку він присвятив темі реформи адвокатури, котра є однією з ключових пріоритетів адвоката.

Денис розповів, які саме зміни профільного закону сьогодні необхідні адвокатурі, навів позитивні приклади, які пропонуються проектом та положення, які потребують доопрацювання. На завершення, пан Бугай дав прогноз щодо впливу реформи на юридичне співтовариство і безпосередньо бізнес.

Тези пана Бугая щодо реформування, виходять зокрема з його практичного досвіду і досвіду компанії VB PARTNERS в практиці Litigation, пов'язаної з десятками судових процесів клієнтів.

Також, разом з Денисом в одній сесії виступали Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов та державний уповноважений АМКУ Агія Загребельська.

Визнання:

bl-logo-dana 2 3 large 2 9 LOGO ULF 2016