mountauin sized

10.04.2017
За версією Chambers Europe 2017 VB PARTNERS одні з найкращих в Dispute Resolution - White Collar Crime

10 квітня 2017 року найбільш консервативний міжнародний довідник Chambers Europe оголосив результати свого щорічного дослідження. В абсолютно новій номінації для України - «Dispute resolution: White-collar crime», VB PARTNERS одна з перших отримала визнання у рейтингу кращих компаній даного напрямку.

Так, аналітики дослідження виділили наш широкий спектр послуг в практиці White-Collar Crime, включаючи питання, пов'язані з корпоративним шахрайством, корупцією, ухиленням від сплати податків і нейтралізацією кримінально-правових ризиків для акціонерів і менеджменту бізнесу. Також, Chambers Europe зазначив фундаментальний і організований підхід нашої команди у вирішенні складних юридичних проектів. А клієнти, в свою чергу, високо оцінили нас за «готовність негайно вирішувати нетипові завдання».

Хотілося б звернути увагу, що VB PARTNERS тепер має рекомендації від усіх впливових міжнародних рейтингів, в ключових для нас напрямках: Dispute Resolution, White-Collar Crime (Business defense), Tax and Corporate law.

Ми вітаємо колег з прекрасними результатами і дякуємо клієнтам за довіру!

Chambers Europe - один з найбільш престижних міжнародних юридичних довідників в 185 юрисдикціях, який з 1990 року відзначає тільки кращих юристів і юридичні фірми. Жодна інша організація не має такого глибокого, професійного дослідження, коли справа доходить до оцінки світових бізнес-юристів.

Визнання:

bl-logo-dana 2 3 large 2 9 LOGO ULF 2016