mountauin sized

19.04.2017
Партнери VB PARTNERS знову в списку ТОП-100 кращих юристів України

Професійне видання «Юридична газета» опублікувало результати дослідження «Вибір клієнта. Топ-100 кращих юристів України», у якому в черговий раз відзначило партнерів VB PARTNERS, як високопрофесійних фахівців 2017 року.

Дослідження, надало повний аналіз юридичного ринку за останні два роки в якому, були розглянуті останні зміни українського законодавства в різних сферах.

Рейтинг охопив 20 практик, в двох, з яких юристи VB PARTNERS отримали визнання. Так, Денис Бугай відзначений одним з кращих юристів України в сфері кримінального права та процесу. У свою чергу, Володимир Ващенко отримав високу оцінку серед найбільш рекомендованих юристів в галузі міжнародного права і зовнішньоекономічної діяльності.

З подробицями результатів дослідження можна ознайомитися в журналі ФОКУС.

Видання «Юридична газета» проводить щорічне дослідження «Вибір клієнта: ТОП-100 найкращих юристів України», починаючи з 2010 року. Результати дослідження 20 галузей юридичної практики ґрунтуються на конфіденційних відповідях топ-менеджерів і корпоративних юристів з більш ніж 2000 провідних українських та міжнародних компаній, працюючих в Україні, котрі співпрацюють з українськими юридичними фірмами.

Визнання:

bl-logo-dana 2 3 large 2 9 LOGO ULF 2016