mountauin sized

26.04.2017
Партнер Володимир Ващенко - експерт дискусії на тему «Основні зміни до господарського процесуального кодексу України»

26 квітня АПУ спільно з Радою з питань судової реформи при Президентові України провела відкрите засідання «Основні зміни до Господарського процесуального кодексу України», де зібрала велику кількість суддів, провідних юристів галузі та науковців .

Ключовими темами обговорення стали: зміни до господарської юрисдикції, новели розгляду господарських справ в суді першої інстанції та особливості апеляційного оскарження.

За спеціальним запрошенням колег, партнер VB PARTNERS, експерт з господарського та адміністративного права Володимир Ващенко, взяв участь у засіданні.

Під час фундаментального обговорення, пан Володимир, разом з іншими експертами, дали свою оцінку, щодо змін пропонованих до Господарського процесуального кодексу та розібрали позитивні та негативні аспекти нововведень.

Що стосується визначення юрисдикції, в проекті закладено критерій предметної належності суперечок. Тобто юрисдикція буде визначатися залежно від предмета спору, тому стороною спору зможе бути і фізособа. Деякі судді висловили побоювання, що така новація призведе до «завалу» судів справами фізосіб. А на думку Володимира Ващенко, проект не містить якісь радикально нові підходи, а тільки закріплює статус-кво практики, яка склалася в цій сфері.

Експертне обговорення триватиме і далі. Схожі заходи плануються в найближчі декілька місяців, в яких пан Ващенко обов’язково виступить у якості експерта.

Визнання:

bl-logo-dana 2 3 large 2 9 LOGO ULF 2016