mountauin sized

08.06.2017
Партнери VB PARTNERS – спікери ключового заходу АПУ

Цього року Західноукраїнський юридичний форум АПУ пройшов у Івано-Франківську, де зібрав на протязі 2х днів більш ніж 200 учасників серед яких були представники органів виконавчої та судової влади, провідні адвокати та юристи.

Перший день заходу був присвячений найактуальнішим темам юридичного ринку, а саме судовій реформі, змінам в системі виконавчого провадження, реформі юридичної освіти та проектам нових процесуальних кодексів.

Денис Бугай, партнер VB PARTNERS, відкрив захід та виступив модератором першої сесії, яка розглядала ключові питання системи правосуддя.

Так разом із С. Шевчуком, суддею Конституційного Суду України, Г. Вронською, кандидатом на посаду судді ВС, С. Верлановим, членом ГРД, пан Бугай обговорював підходи у реформуванні Конституційного Суду України, практичні аспекти роботи Громадської ради доброчесності та вибори до Нового Верховного Суду.

Нагадаємо, що Денис Бугай є членом робочої групи з реформування адвокатури при Раді з питань судової реформи при Президентові України.

Чого очікувати від нового Господарського процесуального кодексу – про це говорив у межах заключної сесії першого дня, адвокат та партнер VB PARTNERS Володимир Ващенко. Адвокат розповів про новели проекту кодексу та детально презентував способи доказування у господарському процесі.

Визнання:

bl-logo-dana 2 3 large 2 9 LOGO ULF 2016