Адвокати практики Dispute Resolution домоглися скасування податкових нарахувань на суму близько  ~ 1 млрд грн. Клієнт –  власник одного з найбільших в Києві офісних центрів площею понад 75 тис. кв. м.

В 2019 році за результатами податкової перевірки, Клієнту донараховано зобов’язання за порушення: (1) з питань ПДВ, (2) порядку обліку курсових різниць та (3) обліку амортизації офісного центру.

Процес нашого захисту охоплював декілька етапів: податкова перевірка, під час якої адвокати документували порушення податкового органу; збір доказів; проведення експертиз, захист в судових процесах.

Ключові факти цього комплексного кейсу:

  • 14 грудня 2021, Окружний адміністративний суд м. Києва прийняв рішення на користь Клієнта та скасував незаконні податкові повідомлення-рішення.
  • В ході розгляду справи в апеляційному суді, податковий орган намагався підтвердити правомірність своїх висновків, в тому числі шляхом призначення ще однієї судово-економічної експертизи.
  • Однак, 08 листопада, Шостий апеляційний адміністративний суд підтвердив незаконність дій контролюючого органу.

Завдяки якісно сформованій правовій позиції наших адвокатів інтереси Клієнта захищено. Ми довели, що Клієнт є добросовісним платником податків, який не допускав порушень законодавства. Окрім того, Клієнту за рахунок податкового органу повністю відшкодовані витрати на проведення експертизи та на послуги нашої компанії.

Над проєктом працювала команда VB PARTNERS під керівництвом партнера Дениса Шкаровського та адвокатів Олени Гаврилової та Ігоря Парфило.