27-31 травня, в Ейлаті (Ізраїль), пройшла 18-а Щорічна Конвенція Асоціації адвокатів Ізраїлю. Захід зібрав більше 2000 колег, серед них почесні гості, Глава Верховного суду, Міністр Юстиції, Генеральний прокурор.

За спеціальним запрошенням Асоціації, Денис Бугай, разом з провідними експертами зі США та Ізраїлю, були учасниками панелі, присвяченій міжнародним кримінальним розслідуванням, зокрема, питанням екстрадиції та судового переслідування за кордоном.

Своєю думкою також поділилися Аві Вейтцман – партнер Gibson, Dunn & Crutcher, колишній старший прокурор Генеральної прокуратури штату Нью-Йорк і Марк Верксмен (Каліфорнія) – керуючий партнер Werksman, Jackson, Hathaway і Quinn, колишній заступник окружного прокурора і колишній помічник прокурора Сполучених Штатів .

Крім участі в панелі, Денис виступив з доповіддю на тему: «Останні тенденції боротьби з корупцією в Україні та їх наслідки для практики White-Collar Crime».

«Створення двох нових антикорупційних органів – Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) якісно змінило ситуацію в кримінальному процесі. Дана антикорупційна інфраструктура демонструє ефективність. НАБУ-САП здатні фокусуватися і проводити якісні та комплексні розслідування. Аполітичність і професіоналізм детективів і прокурорів створили значний попит на послуги високоекспертних адвокатів і юридичних фірм. Останнім часом, участь в розслідуваннях НАБУ, стає основною складовою нашої практики WCC», – зазначив адвокат Денис Бугай.