Нашими адвокатами знято всі обтяження з судна Trump-D (попередня назва SEABREEZE), який 2,5 років знаходився під арештом в порту «Південний».

Зокрема, скасовано арешт, не допущено передання судна в управління АРМА, врегульовано окремі спори судновласника з державою щодо портових зборів, спори з морським агентом щодо агентської нагороди та інші питання, які забезпечили можливість виходу судна за межі територіальних вод України.

Це унікальний успішний кейс, аналогів якому досі не було на українському ринку. Проєкт включав в себе як роботу в рамках кримінального процесу, так і в специфічній сфері морського права.

Нагадаємо, понад два роки корабель знаходився під арештом. У травні 2020 року після чергового скасування арешту, Клієнт придбав судно. Проте, вже після придбання Клієнтом, корабель був втретє арештований за клопотанням Офісу Генерального прокурора.
В результаті адвокати VB PARTNERS довели безпідставність претензій до судна.

«Цей кейс був дуже складним та вчергове в негативному світлі показав Україну та її правоохоронну систему іноземним компаніям. Два з половиною роки різні судновласники не могли розпоряджатися своїм майном та використовувати його в бізнесі.

Розглядається питання щодо подання позовів до держави як від судновласника, так і від фрахтувальника щодо відшкодування збитків, в тому числі упущеної вигоди за весь час простою судна» – прокоментував керівник проєкту, партнер Денис Шкаровський.