VB PARTNERS отримала визнання в ключових для компанії практиках згідно з нещодавно опублікованим міжнародним рейтингом Chambers Europe 2018.

Так, цьогоріч ми посилили свої позиції у White-Collar Crime увійшовши до списку срібної ліги (Band 2), а наш партнер Денис Бугай був відмічений серед TOП – 7 експертів України в цій практиці.

Пана Бугая довідник характеризує, як «енергійного експерта, який має здатність зберігати спокій у кризових ситуаціях”. Також, аналітики рейтинга відмічають його унікальний практичний досвід із захисту інтересів, як бізнес структур, так і приватних осіб у справах щодо притягнення до кримінальної відповідальності за діяльність у банківській сфері.

Крім того VB PARTNERS була відзначена й у практиці Dispute Resolution: Litigation за роботу над знаковими проектами.

Згідно з Chambers Europe, клієнти високо оцінюють підхід нашої компанії, орієнтований на вирішення неординарних бізнес-завдань. “VB PARTNERS надають дієві поради щодо самопредставництва та глибоку експертизу при веденні справи” – зазначають вони в дослідженні.

Chambers Europe – один з найбільш престижних міжнародних юридичних довідників в 185 юрисдикціях, який з 1990 року відзначає тільки кращих юристів і юридичні фірми. Жодна інша організація не має такого глибокого, професійного дослідження, коли справа доходить до оцінки світових бізнес-юристів.