20 вересня відбувся щорічний Форум “Адвокатура. Формула успіху”. Організатором заходу, який зібрав більше 200 адвокатів та представників юридичної сфери, виступила Асоціація Адвокатів України.

Цікаві та унікальні дискусії розпочалися в першій сесії. Тему «Майбутнє юридичного бізнесу» обговорили адвокати провідних юридичних компаній: партнер VB PARTNERS Денис Бугай, виконавчий директор Lavrynovych & Partners Станіслав Скрипник, генеральний директор Infotropic Media Хольгер Цшайге, старший партнер АО «Жованник і партнери» Євген Гілін.

Експерти розглянули поточний стан ринку, тенденції, трансформації юридичних компаній, поговорили про трендові практики та конкуренцію між компаніями.

Партнер VB PARTNERS Денис Бугай, виходячи з досвіду засновника та керівника, розповів можливий сценарій розвитку юридичного бутика. Як представник успішного бренду у сфері White Collar Crime та Dispute Resolution, експерт показав, як саме можна  конкурувати з компанією full-service.

Зокрема, Денис наголосив про переваги  бутикової компанії: капіталізацію знань та навичок, рентабельність, можливість концентрації на улюбленій справі, розумність бюджетів на BD/PR. В порівнянні з юркомпанією-гігантом, юрбутик має вищий рівень ефективності (доходу на одного юриста).

Ключовим чинником успішності бутика є екстра рівень експертизи. Це глибокі фахові знання та досвід, розуміння трендів, активна участь та  високий рівень сервісу.