Три дні активних юридичних дискусій в Мінську: 18-20 жовтня відбувся Minsk Legal Forum. У ньому взяли участь понад 200 представників юридичних фірм з Білорусі, України, Казахстану, Росії, країн Балтії та Західної Європи.

В цьому році концепція форуму пов’язана з поняттям «гра» – у всьому різноманітті стосовно юридичного бізнесу.

Денис Бугай, адвокат, партнер VB PARTNERS, був спікером першої ключовий сесії «Місія №1: про тенденції на юридичних ринках». Своїм виступом Денис з колегами задали темп Форуму.

Сесія проходила в форматі “конкуренція поколінь”: “бувалі VS молодь”. Український експерт з висоти свого 15-річного досвіду управління компанією і 8-річного досвіду лідерства в Асоціації правників був представлений в блоці «Бувалі» на тему: «Люди. Тенденції ринку. Адвокатура ».

Адвокат розповів про відомих українських представників юридичної професії, дефіциті лідерства нового покоління, відсутності кваліфікованих і мотивованих юристів.

Спікером була надана оцінка стану юридичного ринку України за трьома напрямками: людям (професіоналам), тенденціям ринку і ситуації в адвокатурі.

Якщо говорити про тенденції ринку, Денис зазначив факт зміцнення юридичних компаній. Тренд на ринку дуже чіткий: компанії або стають великими, або вибирають стратегію бутіковості. Середні компанії йдуть з дистанції: вони або зменшуються, або приєднуються до великих. Адвокат упевнений, що ця тенденція триватиме.

Як негативний факт, Денис Бугай зазначив появу брендів «на один день». Це компанії, які активно використовують інфраструктуру ринку, інвестують великі ресурси в впізнаваність бренду і, в підсумку, досягають впізнаваності. Але в результаті вони зникають зі своїх позицій в рейтингах протягом двох трьох років через те, що не продовжують працювати над своєю експертністю та бізнес процесами.