7 лютого відбувся ключовий захід для банківського сектора країни – IV Legal Banking Forum. Цьогоріч провідні банкіри, юристи, представники Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, законодавчої, виконавчої та судової гілок влади зібралися задля обговорення юридичних аспектів банківської діяльності в нашій країні, аналізу проведених реформ і перспектив розвитку галузі.

Одну з найбільш актуальних сесій «Тенденції ризик-менеджменту і комплаенса» модерував партнер VB PARTNERS Денис Бугай. Зірковий склад учасників в вигляді Заступника міністра юстиції (Олена Сукманова), представника регулятора – Нацбанку (Ірина Пряженцева), топ-банкірів (Сергій Панов, Олександр Зима, Ігорь Пристинський, Марина Вощілко) і юриста відповідав темам і очікуванням аудиторії.

Центром дискусії були питання сompliance, фін. моніторингу та їх перспектива, з урахуванням передової європейської практики. Денис Бугай відкрив секрет свого професійного життя, щодо того, що в 2002/03 роках зі своїми колегами по Нацбанку, був одним із авторів першого Положення про фінансовий моніторинг і його впровадження в банківську системи країни.

Окремою темою, що привернула увагу, стала нейтралізація ризиків роботи з РЕР. Досвід швейцарських банків, про які розповів Денис, був з інтересом сприйнятий слухачами.

Нагадаємо, що Денис Бугай є експертом банківської галузі та має унікальний практичний досвід із захисту інтересів топ-менеджерів багатьох українських банків у справах про притягнення до майнової та кримінальної відповідальності за діяльність в банківській сфері. Денис особисто і команда VB PARTNERS здійснює ефективний захист членів наглядової ради банків в суперечках з НБУ, ФГВФО, а також з правоохоронними органами.