6 вересня, в Одесі на V Південноукраїнському форумі, організованому Асоціацією правників України, зібралися визнані українські та зарубіжні адвокати, судді, юристи для обговорення актуальних питань галузі, побудови діалогів і вироблення спільних позицій.

Денис Бугай, партнер VB PARTNERS, президент Асоціації правників України відкрив форум, а також виступив модератором першої сесії, присвяченій суддівській етиці.

Протягом першої половини заходу спільно з суддею Суду США з питань банкрутства, Вільямом Т. Турманом, суддею Верховного Суду Єгором Кравцовим, міжнародними експертами Проекту ЄС «Право-Justice» Ганною Адамською-Галлант і Лукашем Боярськи, членом Вищої Ради Правосуддя Ларисою Шевцовою, Денис дискутував на тему суддівської етики. Зокрема, обговорили дотримання суддями етичних стандартів, залучення їх до дисциплінарної відповідальності та вплив цих процесів на довіру до судової системи.

Ключовими темами для обговорення цього року на форумі стали: питання суддівської етики і функціонування інститутів адвокатури, досудові способи вирішення спорів (медіація, дружнє врегулювання в адміністративному судочинстві). Учасники форуму також дискутували на тему морського права і міжнародної торгівлі, виходячи з особливостей Одеського узбережжя.

Відзначимо, що Денис Бугай – визнаний експерт з питань судової системи. Співпрацюючи з ключовими стейкхолдерами – Адміністрацією Президента, Вищою радою юстиції, Національною школою суддів України, Денис був особисто залучений в реформування судової системи і адвокатури.

Більшість пропозицій адвоката з реформування, виходять, зокрема, з його практичного досвіду і досвіду компанії VB PARTNERS в практиці Dispute Resolution, пов’язаної з десятками складних судових процесів клієнтів.