5-7 вересня в Алмати, Казахстані пройшов форум Міжнародної асоціації юристів (IBA) * регіону Європа-Кавказ-Азія (ЄКА). Захід зібрав перших осіб IBA, експертів з 27 країн.

За спеціальним запрошенням оргкомітету, Денис Бугай, партнер VB PARTNERS, член робочої групи з реформування адвокатури при Раді з питань судової реформи при Президентові України, виступив в дискусійній панелі на тему реформ юридичної професії в Україні.

Дана тема – завжди актуальна серед адвокатських спільнот Європи. Питання розвитку, регулювання та реформування юридичної професії в Україні викликає великий інтерес та ажіотаж у представників регіону ЄКА. Проходячи через всі зміни, адвокатська діяльність в Україні рухається до європейських стандартів.

У своєму виступі, Денис Бугай розповів про 3 етапи реформування професії юриста в нашій країні: перший етап – прийняття Закону «Про Адвокатуру» в 1993 році, другий – прийняття нового Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» в 2012 році, і третій – прийняття судової реформи в 2016 році, коли було впроваджено виключне право адвоката представляти інтереси клієнта в судах.

Спільно з партнером VB PARTNERS в панелі виступили лідери IBA, керівники об’єднань адвокатів Європи і Азії: Петер Кьовес, Віце-президент Bar Issues Commission, Віце-президент Будапештській асоціації адвокатів, Андре Хауг, Віце-президент Німецької асоціації адвокатів, Ануар Тугела, Голова адвокатури Казахстану.

* Міжнародна асоціація юристів (International Bar Association, IBA) – найбільша і найвпливовіша організація юристів, заснована в 1947 році, яка об’єднує понад 80 тисяч індивідуальних членів і більше 190 асоціацій юристів і юридичних об’єднань з усього світу.

IBA Europe-Caucasus-Asia Forum проходить з метою визначення стратегічних напрямків розвитку та інвестиційного потенціалу регіону ЄКА (Європа-Кавказ-Азія), обговорення успішного досвіду в сфері ведення юридичного бізнесу, і сучасних тенденцій в управлінні юридичною фірмою.