29 березня відбувся круглий стіл «100 днів Закону «СтопМаскиШоу»: заточуємо інструменти», організований журналом «Бізнес». Партнер компанії, адвокат Денис Бугай виступив ключовим експертом заходу.

Нагадуємо, що в кінці року уряд ініціював і пролобіював у Парламенті зміни в КПК (Кримінальний процесуальний кодекс) «#СтопМаскиШоу». Метою цих змін була нейтралізація тиску на бізнес. Ситуація з обшуком в офісах флагмана нової економіки України – компанії «Нова пошта» викликала дискусію про дієвість внесених змін.

На заході були присутні бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета, власник «Нова пошта» В’ячеслав Климов, президент ТПП України Геннадій Чижиков, бізнесмени Ігор Тинний, Микола Роєнко, Олександр Ольшанський, Олександр Соколовський, представники та експерти інших бізнесів і профільних бізнес-асоціацій.

Відкриваючи дискусію, через призму багаторічного досвіду захисту бізнесу, Денис Бугай дав короткий огляд ключових позицій закону, оцінив його потенціал і поділився першими кейсами по його застосуванню. На думку експерта, процесуальні новели значно поліпшили, але не зняли всіх проблем в т.ч. під час проведення обшуків. Слідчі вже знайшли слабкі місця нової процедури. З більш детальним аналізом ініціативи можна ознайомитися тут.

Під час круглого столу, власники бізнесу обговорювали кейси з практики, а також шукали додаткові важелі, які принципово змінять ставлення правоохоронців до бізнесу.

Більш детальна інформація про захід в репортажі з круглого столу.

Денис Бугай – керівник практики White Collar Crime в VB PARTNERS. Адвокат має унікальний практичний досвід із захисту інтересів топ-менеджерів і власників багатьох українських банків і компаній у справах про притягнення до майнової та кримінальної відповідальності. Його експертиза в кримінальному праві визнана авторитетними рейтингами: Chambers Europe, Best Lawyers, Who is Who Legal, Ukrainian Law Firms. Handbook for foreign clients, «Топ-50 юридичних фірм України» і т.д.