25 вересня відбувся форум «Адвокатура. Формула успіху», організований Асоціацією адвокатів України. Про стан та прогнози розвитку юридичного бізнесу Денис Бугай говорив із експертами ринку та представниками юридичних ЗМІ під час першої дискусійної сесії заходу.

Так, під час виступу Денис поділився своїм поглядом на роль цифрових технологій для юридичних фірм: «Найближчі 5 років гарного клієнта не знайти через Google, так само як і не передати цінність компанії онлайн. Тому сьогодні роль діджитал-маркетингу занадто перебільшена».

Партнер підкреслив, що використання нових технологій дозволить оптимізувати велику кількість рутинних робочих процесів, проте найважливіші рішення клієнтів щодо юристів й надалі прийматимуться наживо.

Також наш партнер зазначив, що ключовим трендом ринку залишиться те, що великі компанії ставатимуть ще більшими, «докуповуючи» спеціалістів у різних галузях. В свою чергу, малі компанії будуть вимушені долучатися до національних гігантів або ж обирати формат вузькоспеціалізованого бутика.

Екстраспеціалізація дозволяє бутиковим компаніям демонструвати найвищий рівень професійності. Наприклад, робота в такому форматі допомогла VB PARTNERS стати фірмою року №1 з кримінального права за версією міжнародного рейтингу Best Lawyers.

Щодо рейтингів Денис порадив дотримуватися «гігієнічного мінімуму». Проте відзначив, що рейтинги, особливо міжнародні, є необхідним інструментом для впізнаваності компанії на ринку.