6 червня, відбувся семінар «Зміни КПК і нові тренди в сфері кримінального процесу», організований Незалежною Асоціацією банків України (НАБУ) і компанією VB PARTNERS. Захід зібрав понад 40 представників юридичних департаментів і служб безпеки банків.

Ініціатором даної дискусії виступив Член Ради НАБУ, заступник Голови Правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group Сергій Панов.

Ключовим спікером заходу виступив наш партнер, керівник практики White-Collar Crime Денис Бугай.

Наприкінці минулого року двічі вносилися значні зміни в КПК, одні з них отримали неформальну назву «#СтопМаскиШоу». Наслідки цих змін і були ключовою темою дискусії.

Адвокат деталізував зазначені зміни і надав прикладні поради в частині правил проведення обшуків, обов’язкового доступу адвокатів до обшуків, оскарження неправомірних дій щодо вилучення майна, застосування інструментів закриття кримінальних проваджень і т.д.

У другій частині заходу, для учасників було проведено case study. Спільно з начальником юридичного управління DV Bank – Михайлом Мельником, наш партнер, адвокат Олександр Лук’яненко докладно розібрав практичний кейс і поділився стратегією і планом дій для співробітників банківських установ під час проведення слідства. Також, Олександр надав чіткий алгоритм повернення майна, тимчасово вилученого під час обшуку.

Нагадаємо, що Незалежна асоціація банків України – найбільше і найавторитетніше банківське об’єднання, створене з метою сприяння стабільному функціонуванню та розвитку банківського ринку країни і всебічного захисту інтересів українського банківського співтовариства. Членами асоціації є більше 50 банків.

Ознайомитися з ключовими змінами в КПК минулого року ви зможете за посиланням: https://vbpartners.ua/uk/zakon-stopmaskishou-7-kljuchovih-iniciativ/.