White Collar Crime

Адвокати VB PARTNERS здійснюють захист бізнес-структур і приватних клієнтів як при випадковому залученні до розслідування і загрози притягнення до кримінальної відповідальності, так і в справах, де клієнт безпосередньо звинувачується в скоєнні злочину.

Наша ключова експертиза охоплює розслідування щодо шахрайства, відмивання грошових коштів, привласнення та розкрадання активів, ухилення від сплати податків та фіктивного банкрутства, зловживання/перевищення повноваженнями, халатності та незаконного збагачення.

Ми займаємо активну позицію щодо захисту потерпілих/бізнесу від протиправних дій. Обізнані в сфері compliance та проводимо власні корпоративні розслідування, у тому числі з метою притягнення до відповідальності недоброчесних партнерів, контрагентів та менеджменту компаній.

Ми володіємо значним досвідом представництва інтересів клієнтів в антикорупційних органах України.

Наші адвокати визнанні національні експерти з питань транскордонних розслідувань, екстрадиції та Інтерполу. Ми надаємо допомогу на кожному етапі – від скасування червоних карток Інтерполу до участі в процедурі екстрадиції – оскарження екстрадиційного арешту і звільнення з-під варти, участі в екстрадиційній перевірці та представництві в суді при розгляді питання про видачу особи (екстрадицію).

Клієнти і проекти
DCH, Colliers International, British American Tobacco, Continental Farmers Group, Svitland Development, Quarter Partners, Snel Energy, Українська асоціація футболу, ПБГ «Ковальська», акціонери та топ-менеджери банків АТ КБ «Приватбанк», ПАТ «КБ «Хрещатик», ПАТ «Дельта Банк», ПАТ «КБ «Преміум», ПАТ «Класікбанк», ПАТ «Містобанк», Ukrsibbank BNP Paribas Group тощо.

Dispute Resolution

Практика Dispute Resolution є однією з профільних у діяльності фірми.

Два десятиліття активної практики сформували експертизу у сфері міжнародного інвестиційного арбітражу, вирішенні спорів в українських судах та у міжнародних інстанціях, захисту в провадженнях, що здійснюються контролюючими та правоохоронними органами, зокрема, щодо санкцій, інвестицій, а також у розслідуванні шахрайства та поверненні активів.

Адвокати VB PARTNERS мають значний досвід вирішення корпоративних спорів та конфліктів, пов’язаних з акціонерними угодами, представництвом у загальних зборах та оскарженням їх результатів, необґрунтованими позовами міноритарних акціонерів та захопленнями бізнесу.

Ми переслідуємо нечесних конкурентів і порушників прав на інтелектуальну власність. Вирішуємо складні трудові спори, які дозволяють не тільки припинити відносини з недобросовісним співробітником, а й ліквідувати шахрайську мережу всередині компанії.

Наша практика Dispute Resolution включає також мирні переговори з конкурентами і органами влади, участь у засіданнях парламентських комітетів і контрольних комісій, використання інструментів Ради бізнес-омбудсмена, ACC та EBA для відстоювання інтересів бізнесу тощо.

Значний обсяг проектів під керівництвом VB PARTNERS – спори з державою. Наші адвокати домоглися рішень на користь клієнтів, наприклад, у спорах з ФДМУ з питань реприватизації, податкових спорах, оскарженні рішень НБУ про ліквідацію банків.

Одними із перших в Україні ми також домоглися скасування Верховним Судом санкцій, запроваджених Україною проти компанії Європейського Союзу.

Cпори у національних судах іноді є тільки проміжним етапом для висування проблеми іноземного інвестора в публічну площину і подальшого звернення до міжнародних інстанцій, з відповідними вимогами про компенсацію шкоди та збитків.

На окрему увагу заслуговує практика звернення до ЄСПЛ та введення процесів у ICSID. Транскордонні спори ведемо як самостійно, так і з кращими локальними  командами зарубіжних юридичних фірм.

Клієнти і проекти
Scania, ALD, British American Tobacco, Continental Farmers Group, Svitland Development, Quarter Partners, Immer Group, Snel Energy, Colliers International, Global Maritime Consultants Group, акціонери ПАТ «Дельта Банк», ПАТ «КБ «Преміум», ПАТ «Місто Банк» та інші.