White Collar Crime

Адвокати VB PARTNERS здійснюють захист бізнес-структур і приватних клієнтів як при випадковому залученні до розслідування і загрози притягнення до кримінальної відповідальності, так і в справах, де клієнт безпосередньо звинувачується в скоєнні злочину.

Наша ключова експертиза охоплює розслідування щодо шахрайства, відмивання грошових коштів, привласнення та розкрадання активів, ухилення від сплати податків та фіктивного банкрутства, зловживання/перевищення повноваженнями, халатності та незаконного збагачення.

Ми займаємо активну позицію щодо захисту потерпілих/бізнесу від протиправних дій. Обізнані в сфері compliance та проводимо власні корпоративні розслідування, у тому числі з метою притягнення до відповідальності недоброчесних партнерів, контрагентів та менеджменту компаній.

Ми володіємо значним досвідом представництва інтересів клієнтів в антикорупційних органах України.

Наші адвокати визнанні національні експерти з питань транскордонних розслідувань, екстрадиції та Інтерполу. Ми надаємо допомогу на кожному етапі – від скасування червоних карток Інтерполу до участі в процедурі екстрадиції – оскарження екстрадиційного арешту і звільнення з-під варти, участі в екстрадиційній перевірці та представництві в суді при розгляді питання про видачу особи (екстрадицію).

Клієнти і проекти
British American Tobacco Ukraine, Avellana Gold, Агрохолдинг «Мрія», акціонери банків «Дельта», «Хрещатик», «Преміум», топ-менеджери банку USB, Миколаївський глиноземний завод.

Dispute Resolution

Вирішення спорів – це не тільки наша спеціалізація, а й покликання.

Наша мета, не формальне отримання позитивного рішення суду або органу влади, а фактична перемога клієнта – реальне стягнення, скасування рішення держави, припинення порушеного права, а в комерційних спорах – часто, мирову угоду.

Кілька десятиліть досвіду сформували унікальну експертизу по вирішенню господарських, адміністративних і цивільних спорів незалежно від інстанції і географії. Компанія супроводжує процеси як в Україні, так і в зарубіжних юрисдикціях.

Наші юристи також мають досвід консультування як національні експерти при вирішенні спорів у Міжнародному центрі з врегулювання інвестиційних спорів (ICSID).

Адвокати VB PARTNERS ефективні опоненти Фонду держмайна в процесах по реприватизації, Фіскальної службі – в спробах стягнути необґрунтовані мільйонні податки, Національному банку України – оскарження рішень щодо банків і їх власників. Ми захищаємо права інвесторів, домагаючись компенсацій від держав в міжнародних судових інстанціях.

Наші фахівці проактивно відстоюють інтереси клієнтів на їх частки в акціонерних товариствах і участь в корпоративному управлінні, боряться за права на земельні ділянки та об’єкти нерухомості. Ми переслідуємо нечесних конкурентів і порушників прав на інтелектуальну власність.

Ми вирішуємо складні трудові спори, які дозволяють не тільки припинити відносини з недобросовісним співробітником, а й ліквідувати шахрайську мережу всередині компанії.

Вирішення спорів – це не тільки судові процеси. Це також і професійна робота в державних органах і комісіях, в частині недопущення притягнення до відповідальності з боку Антимонопольного комітету, оспорювання або запобігання антидемпінгових мит, захисту при розгляді справ в Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку, тощо.

Клієнти і проекти
Whirlpool Ukraine, Metro Cash & Carry Ukraine, British American Tobacco Ukraine, група компаній «ЛУКОЙЛ», Avellana Gold, агрохолдинг «Мрія», Mallino Development Group, акціонери банків «Класік», «Преміум», Миколаївський глиноземний завод, дочірні підприємства Державного агентства автомобільних доріг України "Укравтодор" та інші.