Dispute Resolution

Практика Dispute Resolution є однією з профільних у діяльності фірми.

Два десятиліття активної практики сформували експертизу у сфері міжнародного інвестиційного арбітражу, вирішенні спорів в українських судах та у міжнародних інстанціях, захисту в провадженнях, що здійснюються контролюючими та правоохоронними органами, зокрема, щодо санкцій, інвестицій, а також у розслідуванні шахрайства та поверненні активів.

Адвокати VB PARTNERS мають значний досвід вирішення корпоративних спорів та конфліктів, пов’язаних з акціонерними угодами, представництвом у загальних зборах та оскарженням їх результатів, необґрунтованими позовами міноритарних акціонерів та захопленнями бізнесу.

Ми переслідуємо нечесних конкурентів і порушників прав на інтелектуальну власність. Вирішуємо складні трудові спори, які дозволяють не тільки припинити відносини з недобросовісним співробітником, а й ліквідувати шахрайську мережу всередині компанії.

Наша практика Dispute Resolution включає також мирні переговори з конкурентами і органами влади, участь у засіданнях парламентських комітетів і контрольних комісій, використання інструментів Ради бізнес-омбудсмена, ACC та EBA для відстоювання інтересів бізнесу тощо.

Значний обсяг проектів під керівництвом VB PARTNERS – спори з державою. Наші адвокати домоглися рішень на користь клієнтів, наприклад, у спорах з ФДМУ з питань реприватизації, податкових спорах, оскарженні рішень НБУ про ліквідацію банків.

Одними із перших в Україні ми також домоглися скасування Верховним Судом санкцій, запроваджених Україною проти компанії Європейського Союзу.

Cпори у національних судах іноді є тільки проміжним етапом для висування проблеми іноземного інвестора в публічну площину і подальшого звернення до міжнародних інстанцій, з відповідними вимогами про компенсацію шкоди та збитків.

На окрему увагу заслуговує практика звернення до ЄСПЛ та введення процесів у ICSID. Транскордонні спори ведемо як самостійно, так і з кращими локальними  командами зарубіжних юридичних фірм.

Клієнти і проекти
Whirlpool/Indesit, Scania, British American Tobacco, Continental Farmers Group, Svitland Development, Vioil, Quarter Partners, Immer Group, Global Maritime Consultants Group, Avellana Gold, акціонери ПАТ «Класикбанк», ПАТ «КБ «Преміум» та інші.