Dispute Resolution

Практика Dispute Resolution є однією з профільних у діяльності фірми.

Два десятиліття активної практики сформували експертизу у сфері міжнародного інвестиційного арбітражу, вирішенні спорів в українських судах та у міжнародних інстанціях, захисту в провадженнях, що здійснюються контролюючими та правоохоронними органами, зокрема, щодо санкцій, інвестицій, а також у розслідуванні шахрайства та поверненні активів.

Адвокати VB PARTNERS мають значний досвід вирішення корпоративних спорів та конфліктів, пов’язаних з акціонерними угодами, представництвом у загальних зборах та оскарженням їх результатів, необґрунтованими позовами міноритарних акціонерів та захопленнями бізнесу.

Ми переслідуємо нечесних конкурентів і порушників прав на інтелектуальну власність. Вирішуємо складні трудові спори, які дозволяють не тільки припинити відносини з недобросовісним співробітником, а й ліквідувати шахрайську мережу всередині компанії.

Наша практика Dispute Resolution включає також мирні переговори з конкурентами і органами влади, участь у засіданнях парламентських комітетів і контрольних комісій, використання інструментів Ради бізнес-омбудсмена, ACC та EBA для відстоювання інтересів бізнесу тощо.

Значний обсяг проектів під керівництвом VB PARTNERS – спори з державою. Наші адвокати домоглися рішень на користь клієнтів, наприклад, у спорах з ФДМУ з питань реприватизації, податкових спорах, оскарженні рішень НБУ про ліквідацію банків.

Одними із перших в Україні ми також домоглися скасування Верховним Судом санкцій, запроваджених Україною проти компанії Європейського Союзу.

Cпори у національних судах іноді є тільки проміжним етапом для висування проблеми іноземного інвестора в публічну площину і подальшого звернення до міжнародних інстанцій, з відповідними вимогами про компенсацію шкоди та збитків.

На окрему увагу заслуговує практика звернення до ЄСПЛ та введення процесів у ICSID. Транскордонні спори ведемо як самостійно, так і з кращими локальними  командами зарубіжних юридичних фірм.

Клієнти і проекти
Scania, ALD, British American Tobacco, Continental Farmers Group, Svitland Development, Quarter Partners, Immer Group, Snel Energy, Colliers International, Global Maritime Consultants Group, акціонери ПАТ «Дельта Банк», ПАТ «КБ «Преміум», ПАТ «Місто Банк» та інші.