Dispute Resolution

Вирішення спорів – це не тільки наша спеціалізація, а й покликання.

Наша мета, не формальне отримання позитивного рішення суду або органу влади, а фактична перемога клієнта – реальне стягнення, скасування рішення держави, припинення порушеного права, а в комерційних спорах – часто, мирову угоду.

Кілька десятиліть досвіду сформували унікальну експертизу по вирішенню господарських, адміністративних і цивільних спорів незалежно від інстанції і географії. Компанія супроводжує процеси як в Україні, так і в зарубіжних юрисдикціях.

Наші юристи також мають досвід консультування як національні експерти при вирішенні спорів у Міжнародному центрі з врегулювання інвестиційних спорів (ICSID).

Адвокати VB PARTNERS ефективні опоненти Фонду держмайна в процесах по реприватизації, Фіскальної службі – в спробах стягнути необґрунтовані мільйонні податки, Національному банку України – оскарження рішень щодо банків і їх власників. Ми захищаємо права інвесторів, домагаючись компенсацій від держав в міжнародних судових інстанціях.

Наші фахівці проактивно відстоюють інтереси клієнтів на їх частки в акціонерних товариствах і участь в корпоративному управлінні, боряться за права на земельні ділянки та об’єкти нерухомості. Ми переслідуємо нечесних конкурентів і порушників прав на інтелектуальну власність.

Ми вирішуємо складні трудові спори, які дозволяють не тільки припинити відносини з недобросовісним співробітником, а й ліквідувати шахрайську мережу всередині компанії.

Вирішення спорів – це не тільки судові процеси. Це також і професійна робота в державних органах і комісіях, в частині недопущення притягнення до відповідальності з боку Антимонопольного комітету, оспорювання або запобігання антидемпінгових мит, захисту при розгляді справ в Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку, тощо.

Клієнти і проекти
Whirlpool Ukraine, Metro Cash & Carry Ukraine, British American Tobacco Ukraine, група компаній «ЛУКОЙЛ», Avellana Gold, агрохолдинг «Мрія», Mallino Development Group, акціонери банків «Класік», «Преміум», Миколаївський глиноземний завод, дочірні підприємства Державного агентства автомобільних доріг України "Укравтодор" та інші.