Адвокати VB PARTNERS здійснюють захист бізнес-структур і приватних клієнтів як при випадковому залученні до розслідування і загрози притягнення до кримінальної відповідальності, так і в справах, де клієнт безпосередньо звинувачується в скоєнні злочину.

Наша ключова експертиза охоплює розслідування щодо шахрайства, відмивання грошових коштів, привласнення та розкрадання активів, ухилення від сплати податків та фіктивного банкрутства, зловживання/перевищення повноваженнями, халатності та незаконного збагачення.

Ми займаємо активну позицію щодо захисту потерпілих/бізнесу від протиправних дій. Обізнані в сфері compliance та проводимо власні корпоративні розслідування, у тому числі з метою притягнення до відповідальності недоброчесних партнерів, контрагентів та менеджменту компаній.

Ми володіємо значним досвідом представництва інтересів клієнтів в антикорупційних органах України.

Наші адвокати визнанні національні експерти з питань транскордонних розслідувань, екстрадиції та Інтерполу. Ми надаємо допомогу на кожному етапі – від скасування червоних карток Інтерполу до участі в процедурі екстрадиції – оскарження екстрадиційного арешту і звільнення з-під варти, участі в екстрадиційній перевірці та представництві в суді при розгляді питання про видачу особи (екстрадицію).