Суд стягнув рекордне відшкодування витрат на адвокатські послуги.  Компенсацію у розмірі 992 тис. грн отримає наш клієнт Scania Україна. Цей іноземний інвестор є провідним світовим постачальником вантажних автомобілів, автобусів і двигунів для важкого транспорту.

Кейс стосувався намагань недоброчесного контрагента стягнути з клієнта нібито упущену вигоду та дилерську винагороду на суму 164 млн грн. Наприкінці минулого року апеляційний суд виніс остаточне рішення на користь інвестора.

Свою позицію з приводу такої значної, як для України, суми відшкодування суд пояснив  «високою компетенцією» адвокатів, які «були багаторазово відзначені міжнародними рейтингами… та мають щорічні відзнаки в різних галузях юридичної практики».

В ході розгляду справи адвокати VB PARTNERS:

  • здійснили аналіз багаторівневих взаємовідносин Клієнта з дилерами, особливостей роботи корпоративного програмного забезпечення;
  • довели необ’єктивність заяв колишнього менеджменту Scania Україна на користь дилера;
  • дослідивши понад 90 томів первинної документації, довели необґрунтованість висновків економічної експертизи про нібито наявність збитків.
  • привернули увагу Верховної Ради, Посольство Швеції, представників бізнес-спільноти та ЗМІ, тощо.

Цей складний проект супроводжували партнер VB PARTNERS Олександр Лук’яненко та адвокат Станіслав Єна, а також юристи KPMG та Hillmont Partners.

І це не перший спір, який Scania Україна виграє за підтримки адвокатів VB PARTNERS.

Наша команда сприймає складнощі як виклик. Ми завжди готові fight hard за інтереси наших клієнтів!