Наприкінці року були оприлюднені довгоочікувані результати дослідження «50 провідних юридичних фірм України». Вже сьомий рік поспіль наш юридичний бутик серед ТОП-50 кращих фірм, займаючи 44 сходинку.

За результатами показників фінансової ефективності наша компанія посіла 29 місце. Ми впевнені, що вірна стратегія бутиковості позитивно впливає на результат.

Бути визнаними колегами, особливо у ключових практиках для нас – завжди приємно. Цьогоріч, VBPARTNERS юристи юридичних компаній оцінили наступним чином:

  • у кримінальному праві – ми серед ТОП-3 кращих;
  • у сфері захисту бізнесу – в ТОП–9 провідних компаній країни.

Організаторами дослідження також було сформовано рейтинг лідерів практик, в якому нас відмічено.

В сфері кримінальне право / White-Collar Crime наш партнер Денис Бугай увійшов у ТОП-5 провідних юристів України, а VB PARTNERS відзначили в ТОП-4 фірм-лідерів.

В судовій практиці та галузі податкових спорів виділили нашого партнера, керівника практики Dispute Resolution Володимира Ващенко серед «Інші відомі юристи». А нашу компанію в цих напрямах відзначено в «Інші відомі юридичні фірми».

Ми безкомпромісні до питань якості. І завжди прагнемо, щоб результат нашої роботи не просто відповідав очікуванням клієнта, а й перевершував їх. Пишаємося тим, що це цінують наші колеги і клієнти!

Щорічне дослідження «50 провідних юридичних фірм України» — проект газети «Юридическая практика» проводиться вже в 23-й раз і включає ряд рейтингів. Крім «50 провідних юридичних фірм України» і «Бронзової ліги», визначаються кращі юрфірми по прибутковості, кількості юристів, фінансовій ефективності, визнанню серед колег, тощо.