Сьогодні були оприлюднені підсумки Всеукраїнської дослідницької програми «50 провідних юридичних фірм України 2018 року».

За результатами цьогорічного рейтингу маємо позитивну тенденцію – піднявшись на 3 позиції вгору, VB PARTNERS займає 43 місце. Також, за показниками фінансової ефективності наша компанія з 28го перейшла на 27 місце.

Організаторами дослідження також був сформований рейтинг за напрямками практик, в якому юридичний бутик VB PARTNERS увійшов до ТОП-4 лідерів в сфері кримінального права, а партнер Денис Бугай був відзначений в ТОП-4 кращий юристів даної категорії.

За рейтингом довіри наша компанія отримала визнання серед відомих юридичних компаній України в судовій практиці та податковому праві, а партнер Володимир Ващенко увійшов в cписок кращих експертів в цих напрямках.

Також, за визнанням колег, VB PARTNERS потрапила в список ТОП-8 провідних юридичний фірм в сфері захисту бізнесу.

Щорічне дослідження «50 провідних юридичних фірм України» — проект газети «Юридическая практика» проводиться вже в 22-й раз і включає ряд рейтингів. Крім «50 провідних юридичних фірм України» і «Бронзової ліги», визначаються кращі юрфірми по прибутковості, кількості юристів, фінансовій ефективності, визнанню серед колег, тощо.