Кримінальне провадження щодо нашого Клієнта, який в інтересах підприємства здійснив законний продаж об’єкту нерухомості, набула розголосу не лише в Сумах, а й стала відома усій країні.

З чого все почалося:

В рамках виконавчого провадження, для погашення заборгованості підприємства, треті особи намагалися реалізувати об’єкт нерухомості, який належить Сумському НВО за очевидно заниженою вартістю – 6,8 млн грн.

Сумському НВО вдалося відстояти об’єкт та здійснити його продаж за ринковою вартістю – 19,5 млн грн, що майже у 3 рази вище від заявленого раніше.

Дане відчуження було законним, що підтверджено актами перевірки Міністерства юстиції.

Не дивлячись на законність, Нацполіція втрутилася у господарську діяльність підприємства та висунула звинувачення щодо начебто незаконного відчуження майна.

При цьому, в якості запобіжного заходу правоохоронці вимагають необ’єктивно високу заставу у розмірі 20,1 млн грн.

На наш погляд, це АНТИрекорд у практиці Сумської області.

Не зважаючи на недостатність доказів та відсутність будь-яких ризиків, судом першої інстанції було обрано запобіжний захід.

Назначено дату апеляційного розгляду справи. Крім того, відверте втручання правоохоронних органів у діяльність підприємства викликало обурення трудового колективу.

Робітники влаштували акції протесту на підтримку нашого Клієнта, які вочевидь ми будемо спостерігати і в репортажах з майбутнього засідання.

Проєкт здійснюється під керівництвом адвокатів Дениса Бугая та Сергія Бойка.

*Сумське машинобудівне НВО ім. М. В. Фрунзе – один із найбільших в Україні та Європі машинобудівних комплексів з випуску устаткування для нафтової, газової, атомної та хімічної промисловості, розташований у місті Суми.