Клієнти:
British American Tobacco Ukraine, WTT Hotels One Limited, Homer Software House, Миколаївський глиноземний завод, Private Clients (практика PCP), тощо.
Спеціалізація:
Судова практика, захист бізнесу, податкове та цивільне право.

Керує проектами з вирішення складних комерційних, корпоративних і судових спорів, як правило, з міжнародним елементом.
Має широку практику та значний досвід щодо спорів з державою, регуляторними та правоохоронними органами, з акцентом на захист від запроваджених санкцій, реприватизації та експропріації інвестицій.
Серед останніх проектів - представництво клієнта в міжнародному центрі з врегулювання інвестиційних спорів (ICSID) та оскарження санкцій, накладених на європейські компанії.
Також консультує та представляє інвесторів у справах, пов’язаних з кримінальними розслідуваннями, на Загальних зборах акціонерів, в позасудових спорах з органами влади та в спеціальних контрольних комісіях парламенту.
Його практика охоплює наступні індустрії - банківська справа, енергетика, кольорова металургія, газорозподіл та будівництво.
Визнання:

Legal awards: кращий юрист країни з податкових спорів у 2019 році;

Рейтинг «ТОП-50 провідних юридичних фірм України»: серед провідних фахівців країни у сфері податкового права та судової практики;

Best Lawyers: серед провідних фахівців країни у судовій практиці та налоговому праві;

Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients: визнаний експерт у напрямку Litigation і Tax: Litigation;

Дослідження видання «Юридична газета – «Вибір клієнта: ТОП-100 юристів України 2019»: один з 20 кращих юристів України в судовій практиці;

Who is Who Legal: Сorporate Tax 2015: один з провідних юристів України у сфері податкового права.