В другому таймі рахунок збільшується. Як і раніше веде Українська асоціація футболу.

Протягом минулого тижня суд розглядав клопотання прокуратури про застосування запобіжного заходу до Клієнтів VB PARTNERS – посадових осіб УАФ в рамках кримінальної справи щодо розтрати коштів через компанію-агента.

Ми домоглися позитивного результату не тільки для Генерального секретаря Асоціації, а й для Директора департаменту фінансів.

Прокурору відмовлено у взятті Клієнта під варту з альтернативою застави у 90 млн. грн. Обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Справа триває вже 3 роки. Проте результату зі стороні слідства – не має.

Ефективна робота в суді команди адвокатів під керівництвом партнера Дениса Бугая та адвоката Сергія Бойко дозволила дискредитувала докази слідства.

Матеріли кримінального провадження, в якому представникам УАФ були вручені підозри, мають численні фальсифікації. Деякі приклади:

  1. Справа розпочата за підробленою заявою директора компанії-агента, яка викладена українською мовою. Це неможливо, оскільки топ-менеджер є громадянином Кіпру та не володіє українською.
  2. Слідство видало матеріали 4х-річної давності, опубліковані в Інтернет, за результати негласної слідчої (розшукової) дії – розкриття інформації з електронної скриньки Клієнта. Також, НСРД начебто здійснено на 2 тижні раніше отримання дозволу суду на його проведення.
  3. Версія слідства, щодо того, що Клієнт підписав розпорядження про перерахування коштів компанії-агенту – не відповідає дійсності. Документи існують лише у копіях та датовані днями, коли Клієнт знаходилась за межами України. Також, в них ряд невідповідностей внутрішньому діловодству УАФ, зокрема, зазначено неправильну посаду підписанта.

Тепер слідчі ДБР займуться цим питанням.

Наша робота  триває –  ми продовжуємо формувати доказову базу для закриття справи.

Хрогологія перемог: