Опубліковано результати рейтингу The Best Lawyers in Ukraine (2021 Edition)*. Рейтинг був складений на основі понад 5 000 анонімних оцінок, наданих 105 провідними юристами країни.

У цьому році 5 адвокатів VB PARTNERS отримали визнання в 7-ми практиках, найбільше – у нашій улюбленій практиці Criminal Defense.

  • Партнер Денис Бугай дев’ятий рік поспіль – провідний юрист Criminal Defense та Сorporate Law. Денис також отримав нове визнання – в Government Relations Practicе.
  • Партнер Володимир Ващенко – в черговий раз серед кращих в Litigation та Tax.
  • Партнер Олександр Лук’яненко відзначений в трьох практиках: Criminal Defense, M&A, Real Estate.
  • Радник Денис Шкаровський вперше визнаний рейтингом. І одразу – в ключовій практиці – Criminal Defense.
  • Тричі поспіль визнано одним з кращих в практиці Criminal Defense нашого адвоката Микиту Нураліна.

Ми вдячні нашим клієнтам і колегам за підтримку і визнання.

І КЛЮЧОВЕ! За результатами дослідження, команда VB PARTNERS має найбільшу кількість рекомендацій в практиці к Criminal Defense. Це ще раз підтверджує наші лідерські позиції в ключовій спеціалізації – White-collar crime/ Criminal Defense.

Однак, ми не зупиняємося на досягнутому. Новий виклик вже прийнятий!

*Best Lawyers – одне з найшановніших видань в юридичній сфері, засноване в США більше 30 років тому. Включення в список кращих експертів проводиться на основі ретельного аналізу балів, які подаються на конфіденційній основі провідними юристами, які оцінюють своїх колег. Дослідження проводяться в 75 країнах світу в 145 практиках.