Адвокати VB PARTNERS домоглися в суді відмови у застосуванні будь-яких запобіжних заходів Клієнту.

Ми вже розповідали, що за версією НАБУ та САП наші Клієнти нібито організували схему заволодіння 17,3 млн грн Нацгвардії, які були виділені з Державного бюджету на придбання житла для військовослужбовців. При цьому ми домоглися обрання особистого зобов’язання замість застави на загальну суму понад 2,5 млн грн.

Один із учасників справи вже більше року проживає закордоном. Протягом всього часу розслідування до нього не виникало жодних запитань. Але раптом прокурор вирішив заочно обрати йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Це відкрило б можливості оголосити Клієнта в розшук каналами Інтерполу та розпочати заочні розслідування та судовий розгляд.

Клопотання розглядалося протягом декількох днів. І врешті суддя Вищого антикорупційного суду відмовила в застосуванні будь-яких запобіжних заходів.

«В цьому провадженні чомусь детективи та прокурори допускають кричущу кількість порушень. Наприклад, тільки протягом цього засідання ми побачили три схожі повідомлення про підозру в двох провадженнях щодо одного Клієнта. Прокурор намагався не допустити адвоката до участі у справі та призначив захисника з Центру безоплатної допомоги. Але суддя почула доводи захисту та не дозволила порушувати права людини» – прокоментував керівник проєкту, радник VB PARTNERS Денис Шкаровський.