Клієнту VB PARTNERS призначено вдесятеро меншу заставу, ніж того вимагав прокурор. 

У цій справі НАБУ підозрює службових осіб одного з державних підприємств в намаганні заволодіти грошовими коштами при закупівлі ПЛР-тестів За версією слідства, у 2020 році підозрювані відхилили вигідні пропозиції та намагалися укласти договір за ціною вище ринкової.

При обранні запобіжного заходу для топ-посадовця сторона обвинувачення просила антикорупційний cуд визначити заставу в розмірі 12 млн грн

Проте суд погодився з експертними доводами команди VB PARTNERS і застосував запобіжний захід у вигляді застави в 1,4 млн грн. Тобто адвокати домоглися, щоб сума була зменшена майже в 10 разів!

Ми довели, що ця сума – неспіврозмірна майновому стану клієнта. Також надали суду вагомі докази того, що вартість послуг з ПЛР-тестування була обґрунтованою і відповідає ринковій ціні. Адвокатами доведено, що дії службових осіб з проведення закупівлі повністю відповідали інтересам держпідприємства та жодним чином не обмежували конкуренцію. 

Це повністю спростувало позицію обвинувачення щодо можливості завдання підприємству навіть потенційних збитків.

Детально опрацьована позиція та експертна робота нашої команди переконала суд, що сума застави не відповідає обставинам кримінального провадження.

Проєктом керує партнер VB PARTNERS Олександр Лук’яненко – один з провідних WCC адвокатів країни за версією Chambers Europe і Legal 500. 

Активність антикорупційних органів формує попит на висококваліфіковані послуги адвокатів. Навіть сьогодні, у воєнний час, провадження НАБУ та САП – більша частина від загального проєктного завантаження адвокатів VB PARTNERS.