Навесні 2018 року стосовно клієнта – провідної девелоперської компанії, портфель якої включає великі торгові і офісні центри в Києві та Мінську, розпочато кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо великому розмірі.

Слідство кваліфікувало звичайні бізнес-операції (консалтинг), як фіктивні і вчинені з метою ухилення від сплати податків. Така тенденція спостерігається в органах податкової міліції вже тривалий час (як приклад, послуги аутстаффінгу).

В рамках розслідування було проведено обшук в офісі Клієнта, вилучено значну кількість первинної документації та комп’ютерну техніку. Крім того, топ-менеджмент і багато співробітників були неодноразово допитані.

Адвокати VB PARTNERS надали комплексний захист інтересів клієнта протягом 10 місяців. Активна позиція в кримінальній справі, якісна доказова база, фіксування і десятки оскаржень всіх порушень слідства дозволили нам підтвердити законність діяльності клієнта. Як додатковий інструмент захисту також використовувалися звернення до Ради бізнес-омбудсмена, UkraineInvest, American Chamber of Commerce.

Над проектом працювала команда адвокатів під керівництвом партнера Дениса Бугая та радника Дениса Шкаровського.