Міжнародне рейтингове видання The Legal 500 EMEA цьогоріч відзначило               VB PARTNERS в 2 номінаціях.

Наша компанія в черговий раз підтвердила свою експертність у сфері вирішення спорів (Dispute Resolution), а також отримала рекомендації у практиці податкового права (Tax).

Рейтинг виділив роботу команди наших юристів на чолі з партнером Володимиром Ващенко. Це стосується чисельних податкових спорів клієнта щодо судового оскарження податкових повідомлень стосовно ПДВ.

Також, відзначена ефективна робота партнера Дениса Бугая у питаннях представництва комерційного банку у судовому процесі щодо скасування Постанови НБУ про відкликання банківської ліцензії та ліквідації банку.

Відгуки клієнтів щодо нашої компанії говорить сама за себе: «VB PARTNERS – це професіонали, які не бояться складних справ і глибоко розуміють потреби бізнесу».

The Legal 500 EMEA – одне з найбільш авторитетних міжнародних юридичних видань, засноване в 1988 році, яке оцінює сильні сторони юридичних фірм в більш ніж 100 юрисдикціях.

В основі дослідження – відгуки 250 000 клієнтів по всьому світу, анкети від юридичних фірм та інтерв’ю з провідними юристами, а також команда дослідників, яка володіє безпрецедентним досвідом на юридичному ринку.