Оголошено результати впливового міжнародного рейтингу Legal 500. Наша компанія посилила свої позиції та увійшла до Tier 1 – найвищої групи практики White Collar Crime.

«Команда, яка пропонує різні опції в найбільш складних ситуаціях. Кожна їхня пропозиція – надзвичайно цінна та якісна. Крім того, адвокати розглядають питання та впроваджують ефективні рішення в найкоротші строки» – зазначають аналітики рейтингу.

Крім того, рейтинг відзначає експертизу та досвід адвокатів VB PARTNERS у White Collar Crime.

Партнер Денис Бугай – знову серед кращих адвокатів практики (Leading Individual).

Клієнти відмічають його високий рівень експертизи, розуміння тенденцій галузі та вміння зберігати спокій у будь-якій ситуації.

Денис – провідний експерт банківського права, спеціалізується на захисті акціонерів та топ-менеджерів банків.

Партнер Олександр Лук’яненко відзначений як партнер «нового покоління» (Next Generation Partner).

Одна із його ключових спеціалізацій – захист іноземних інвесторів в Україні (Scania Україна, SkyEng та ін).

Крім того, видання відмічає професійність наших колег: партнера Дениса Шкаровського, старшого юриста Микиту Нураліна та адвоката Станіслава Єну.

Цьогоріч ми також посилили позиції в іншій ключовій практиці компанії – Dispute Resolution.

Партнер Денис Шкаровський відзначений як Rising Star практики. Клієнти високо цінують його аналітичний підхід до роботи, вміння мислити поза рамками та приймати правильні рішення у критичних ситуаціях.

Денис пройшов шлях від стажера до партнера VB PARTNERS. Сьогодні його експертиза підтверджується десятками гучних кейсів та визнанням як національних, так і міжнародних рейтингів.

Успіхи VB PARTNERS окремо відзначено в практиках Dispute Resolution (Tier 3) та Tax (Tier 4).

P. S. Впливовий рейтинг Best Lawyers визнав VB PARTNERS Фірмою року 2021 з кримінального права.

Визнання та довіра наших Клієнтів надихають до нових перемог!

The Legal 500 EMEA – одне з найбільш авторитетних міжнародних юридичних видань, засноване в 1988 році, яке оцінює сильні сторони юридичних фірм в більш ніж 100 юрисдикціях. В основі дослідження – відгуки 250 000 клієнтів по всьому світу, анкети від юридичних фірм та інтерв’ю з провідними юристами, а також команда дослідників, яка володіє безпрецедентним досвідом на юридичному ринку.