Команда адвокатів VB PARTNERS високо оцінена аналітиками одного з найбільш авторитетних міжнародних рейтингів Best Lawyers.

TOP-LISTED national awards: CRIMINAL DEFENSE 2021 – особлива відзнака, яку отримують компанії з найбільшою кількістю відзначених юристів практики у своєму регіоні.

Ми продовжуємо підтверджувати переваги нашої стратегії бутиковості: невеликий бутик може гідно конкурувати з великими компаніями у своїй ключовій експертизі.

Клієнти високо цінують нашу команду за професійність та дотримання найвищих стандартів надання юридичних послуг.

Цього року адвокати VB PARTNERS отримали низку відзнак у ключових практиках:

  • Денис Бугай – Criminal Defense, Corporate Law, GR, Litigation;
  • Олександр Лук’яненко – Criminal Defense, M&A, Real Estate;
  • Денис Шкаровський – Criminal Defense, Litigation;
  • Микита Нуралін – Criminal Defense;
  •  Сергій Бойко – Criminal Defense.

Крім того, наш партнер Володимир Ващенко вкотре серед провідних юристів у сфері вирішення судових спорів. Також колеги високо оцінили його експертизу у сфері податкового права.

P.S.  Денис Бугай – LAWYER of the YEAR in Criminal Defense за версією Best Lawyers 2022. Детальніше https://bit.ly/3z4XqP7.

P.P.S. VB PARTNERS визнано LAW FIRM of the YEAR in Criminal Defense за версією Best Lawyers 2021. Детальніше https://bit.ly/3v2Oari.

Про секрети успіху та чому ми будуємо «команду-зірку», а не команду зірок читайте в інтерв’ю партнерів Дениса Бугая, Олександра Лук’яненка та Дениса Шкаровського для «Юридична Газета» https://bit.ly/3gmdinO.