The Legal 500: Europe, Middle East & Africa – міжнародний рейтинг юридичних фірм, рекомендує VB PARTNERS в якості юридичного консультанта для компаній, що здійснюють свій бізнес в Україні.

Найвищу рекомендацію клієнтів та експертів і перше місце в рейтингу The Legal 500 в 2019 році отримала практика White-collar crime. А її керівник, партнер, адвокат Денис Бугай увійшов до переліку провідних юристів у цій сфері.

Відзначимо, що дану номінацію довідник The Legal 500 ввів тільки в цьому році. І наша компанія відразу зайняла в ньому провідну позицію.

Також наша компанія була рекомендована ще в 3 практиках:

  • Вирішення спорів;
  • Оподаткування;
  • Корпоративне, комерційне право та M&A.

Аналітики дослідження відзначили нашу експертизу по вирішенню складних господарських, адміністративних и цивільних спорів незалежно від інстанції  та географії.

Упродовж 30 років довідник The Legal 500 аналізує діяльність провідних юридичних фірм по всьому світу, проводячи комплексне щорічне дослідження для надання найактуальнішого бачення глобального ринку юридичних послуг. The Legal 500 оцінює сильні сторони юридичних фірм у більш ніж 100 юрисдикціях. Рейтинг ґрунтується на ряді критеріїв та відзначає команди практик, що надають найсучасніші та найінноваційніші консультації юрисконсультам. В основі дослідження – відгуки 300 000 клієнтів по всьому світу, анкети від юридичних фірм та інтерв’ю з провідними юристами, а також командою дослідників, що має безпрецедентний досвід роботи на юридичному ринку.