Згідно з нещодавно оприлюдненими результатами за 2019 рік ми отримали «срібло» (Band 2) в одній з ключових для нас практик – Dispute Resolution: White-Collar Crime.

А наш партнер, Денис Бугай, увійшов до «бронзової ліги» (Band 3) по цьому напрямку.

Клієнти оцінюють його як «скрупульозного в роботі» та «уважного до деталей» адвоката. Аналітики дослідження стверджують, що Денис Бугай є експертом у справах, що стосуються розслідування корупції та розкрадань особливо великих розмірів, а також ухилення від сплати податків. Він регулярно супроводжує клієнтів з банківського сектору.

Нашу динамічну команду практики Dispute Resolution: White-Collar Crime Chambers Europe відмічає за особливе ставлення до клієнтів, а саме за підхід до подолання труднощів в їхньому бізнесі, що дає можливість сконцентруватися на нових проектах та досягненнях.

Також, як відзначено, VB PARTNERS «…має поважну практику ведення широкого спектру проектів з економічних злочинів, корпоративних розслідувань, включаючи справи пов’язані з розкраданням, стягненням боргів та з ухиленням від сплати податків. Значний досвід у наданні консультацій щодо білокомірцевих злочинів у банківському секторі. Команда також має розвинену практику в сфері compliance. Регулярно надає послуги з захисту бізнесу корпоративним та приватним клієнтам, банкам».

Міжнародний авторитетний довідник Chambers оцінює кращих юристів світу з 1990 року та на сьогоднішній день досліджує 185 юрисдикцій. Видання Chambers є результатом тисячі детальних інтерв’ю, які проводяться найбільшою командою дослідників у цій сфері, й у всьому світі вважається найбільш об’єктивним оглядом кращих юристів та юридичних фірм.