Клієнти:
Vioil, EuroChem Group, IMMER Group, Svitland Development, Colliers International, GoodValley, Spike Trade, Mallino Development Group, Фінансова компанія «Геліос», акціонери та топ-менеджери банків ПАТ «КБ» «Преміум», ПАТ «КласикБанк», ПАТ «Експобанк» та інші.
Спеціалізація:
White-Collar Crime, вирішення спорів, compliance, корпоративні розслідування.
Денис спеціалізується на кримінальних провадженнях, захисті бізнесу, його акціонерів і топ-менеджменту від тиску з боку правоохоронних органів та супроводженні складних судових процесів у всіх судових інстанціях України.
Керує проектами з розслідування фактів шахрайства та корупції в компаніях. Проводить організаційні та контрольні заходи щодо попередження корпоративного шахрайства.
Володіє знаннями українського антикорупційного законодавства та інших складових Compliance, в т.ч. побудови та впровадженні Whistleblowing System.
Здійснює аудит бізнес-моделей клієнтів на наявність кримінально-правових ризиків і розробляє механізми їх нейтралізації.
Має значний досвід із вирішення складних національних спорів та спорів з іноземним елементом у співпраці із зарубіжними колегами.
Член Association of Certified Fraud Examiners (ACFE).
Визнання:

Best Lawyers: один з кращих юристів України у кримінальному праві та судових спорах.

The Legal 500 EMEA: відзначений у категорії Rising Star практики Dispute Resolution.

Вибір клієнта: ТОП-100 юристів України: високо рекомендований у корпоративному управлінні та Compliance.