Клієнти:
Vioil, EuroChem Group, IMMER Ukrplastic, Svitland Development, Colliers International, GoodValley, Spike Trade, Mallino Development Group, Фінансова компанія «Геліос», акціонери банків «Преміум», «КласикБанк», «Експобанк» та інші.
Спеціалізація:
Спеціалізація: White-Collar Crime, вирішення спорів, compliance, корпоративні розслідування.
Денис спеціалізується на кримінальних провадженнях, захисті бізнесу, його акціонерів і топ-менеджменту від тиску з боку правоохоронних органів та супроводженні складних судових процесів у всіх судових інстанціях України.
Керує проектами з розслідування фактів шахрайства та корупції в компаніях. Проводить організаційні та контрольні заходи щодо попередження корпоративного шахрайства.
Володіє знаннями українського антикорупційного законодавства та інших складових Compliance, в т.ч. побудови та впровадженні Whistleblowing System.
Здійснює аудит бізнес-моделей клієнтів на наявність кримінально-правових ризиків і розробляє механізми їх нейтралізації.
Має значний досвід по вирішенню складних національних спорів та спорів іноземним елементом у співпраці із зарубіжними колегами.
Член Association of Certified Fraud Examiners (ACFE).
Визнання:

Best Lawyers: один з кращих юристів України в кримінальному праві.