Цьогорічні результати рейтингу Best Lawyers* особливі для нас. VB PARTNERS визнано «LAW FIRM OF THE YEAR» в нашій ключовій практиці – CRIMINAL DEFENSE.

Дана перемога – це зусилля останніх років нашої команди екстрапрофесіоналів. Величезний обсяг роботи, безкомпромісність у питаннях якості, унікальна експертиза і топ-проєкти – запорука нашого успіху.

Звання «LAW FIRM OF THE YEAR» може отримати лише одна компанія країни. Це визнання здійснено на базі опитувань наших колег з ринку та власних аналітичних досліджень Best Lawyers.

Ми довели – не потрібно бути великими за розміром, щоб бути кращими. Секрет успіху криється в рівні експертизи та відданості інтересам клієнта. Майже полoвина нашого адвокатського складу визнані  лідерами практики Criminal Defense. В full-service компаніях доля визнання – не більше 10%.

Кожен з нашої команди – юридичні секретарі, помічники та адвокати, адміністративний персонал зробили свій важливий внесок у спільне досягнення.

Кожен – частина найкращої юридичної компанії країни у сфері Criminal Defense!

*Best Lawyers – найстаріший міжнародний рейтинг юристів і компаній, що користується авторитетом серед самих консультантів та їх клієнтів. Рейтинг родом із США. Вперше дослідження ринку від Best Lawyers опублікували в 1983. На сьогоднішній день географія рейтингу охоплює 75 країн.